06 May

Ümraniye Halı Yıkama

Halılarınızı güvenilir halı yıkama şirketine emanet etmek mi istiyorsunuz? O zaman sizlere İstanbul’un örnek alınan şirketi olan Ümraniye halı yıkama şirketini önerelim. Uzman kadrosuyla müşterilerin sorunlarına profesyonel çözümler üreten şirketimiz, uygun fiyatlarıyla herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Son teknolojik ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.

ümraniye halı yıkama

Halılarınız sürekli olarak kullanıldığı için ister istemez kirlenmektedir. Bu nedenle sürekli olarak halıların temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir. Bayanlar bu konuda halı yıkama şirketlerine pek güvenmiyorlar. Bu nedenle evde halılarını yıkamak istiyorlar. Ancak evde yıkanan halılarda derinlemesine temizliğin gerçekleşmediğini söyleyebiliriz.

Derinlemesine bir temizliği halılarınızda istiyorsanız adresinizi bize bildirmeniz yeterli. Adresinizi şirket çalışanlarımıza ilettikten sonra gezici ekibimiz adresinize gelir. Adresinizden almış olduğumuz halılarınızı özenle Ümraniye halı yıkama fabrikasına indirir. Halılarınız burada uzmanlarımız tarafından türlerine göre sınıflandırıldıktan sonra toz alma aşamasından geçirilir. Tozdan arındırılan halılarınız otomatik halı yıkama makinemizde ERA 111 şampuanı ile yıkanır. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız durulanır ve rulo haline getirilerek sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkılan halılarınız özel donanımlara sahip kurutma odalarımızda birkaç gün bekletilir. Halılarınız tamamen kuruduktan sonra odamızdan çıkartılır ve özel ambalajlarla paketlenerek adresinize gönderilir.

Halı yıkama Ümraniye şirketi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetimizi sürdürürken insan ve çevre sağlığına karşı da duyarlı davranıyoruz. Bu nedenle fabrikamızda hiçbir kimyasal madde kullanmıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir