Servis Bölgeleri

Ataşehir Ferhatpaşa Halı Yıkama

Ataşehir İçerenköy Halı Yıkama

Ataşehir Kayışdağı Halı Yıkama

Ataşehir Küçükbakkalköy Halı Yıkama

Ataşehir Mustafakemal Halı Yıkama

Ataşehir Yeniçamlıca Halı Yıkama

Ataşehir Yenisahra Halı Yıkama

Tüm bölgelere ücretsiz servis ve kapıda kredi kartı yada nakit ödeme seçenekleriyle

Halı yıkamada yenilikçi bir hizmetle sizleri vuluşturan Ataşehir halı yıkama semtte tüm yaşayan bireylerin halı yıkama ve temizliği ihtiyçalarını kusursuz bir profesyonellikte gidermektedir. Ataşehir ilçesinde hizmet sektörü ihtiyaçlarınıza bir yenisini daha ekleyerek sizlere en kaliteli hizmeti sunan firmamız halı yıkama konusunda uzman personelleri eşliğinde teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak halılarınızı otomatik makinelerde yıkamaktadır.

Son derece kusursuz bir hizmet anlayışı ile ihtiyaçlarınızı kolay ve pratik bir şekilde gidermenizin rahatlığını yaşatacak olan firmamız sektörün önde gelen firması olarak sizlere hizmet vermekte ve halılarınızı güven içinde tertemiz kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Artık halılarımı güvenle nerede yıkatırım gibi sorularla zihninizi meşgul etmeyeceksiniz. Uzun yıllar verdiğimiz hizmetlerimizde yılların iş deneyimini otomatik makineler aracılığı ile profesyonelliğe dönüştüren firmamız beklentilerinizin de üstünde bir yıkama işlemi gerçekleştirerek inanılmaz sonuçlar alacağınız bir temizlikte halılarınızı kullanmanızı sağlamaktadır.

Kaliteli yaşam standartlarının gün geçtikçe yükseldiği günümüzde sizler de Ataşehir’in neresinde yaşıyorsanız yaşayın hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilecek siniz. Profesyonelliğin temizlikle bir arada sunulduğu kaliteli bir hizmeti alacağınız Ataşehir halı yıkama firmamızda pek çok konuda tasarruf sağlamış olacaksınız. Zahmetsizce bir hizmetin keyfini sevdiklerinizle yaşayacağınız hizmetlerimizde artık halı yıkamaya ayıracağınız zamanı ailenize ve sevdiklerinize ayırabileceksiniz. Günlerinizi alan yıkama ve kurutma derdi günümüz mimari yapısının yükselen binalarından bireyler için daha bir zorluk içinde geçmesine neden olabilmektedir. Halıları yıkayacak yerin olmaması, zor şartlar altında balkon ve banyolarda halılar yıkansa bile kurutma derdiyle karşı karşıya kalacağınız problemler tüm zamanınızı halı yıkama ve kurutma endekslemenize neden olabilecektir. Tüm bu problemlerinize çözüm ortağı olarak hizmet veren firmamız kısa sürede halılarınızın otomatik makinelerde yıkayarak tertemiz bir şekilde adresinize teslim etmektedir. Halı yıkama derdini tamamı ile ortadan kaldıran firmamız profesyonel bir hizmet kalitesinde halılarınızı yıkanmasını sağlamaktadır.

Sararan halım otomatik makinede yıkandığında kendi rengine kavuşur mu ?

Otomatik makinelerde yıkama işlemi için tercih ettiğimiz Era 111 halı şampuanı güçlü boraks etkisiyle sararmış halılarınıza öz rengine kavuşturabilmektedir. Aktif köpük formülasyonu ile halılarınıza derinlemesine etki eden halı şampuanı dipten yüzeye bir temizlik anlayışı ile halılarınızı tertemiz yapmaktadır. Halılarınızın güvenle tertemiz olacağının garantisini veren Ataşehir halı yıkama aynı zamanda özel halı şampuanı ile halılarınızın renklerine canlılık ve parlaklık kazandıracaktır. Yeni alınan bir halıdan bile ilk yıkamada parlaklığını ve renklerdeki canlılığı fark edebileceksiniz. Halılarınızın temizliği garantisyle tercih ettiğimiz halılarınız astım hastası veya varsa küçük bebeğiniz için de en doğal halı şampuanı olarak kullanılmaktadır.kullanım sırasında halınız üzerine dökülen ve leke oluşturan en inatçı lekeleri bile yok eden Era 111 halı şampuanı tertemiz kullanımlarınıza olanak sağlayacak halıya kavuşmanızı mümkün kılacaktır.

Otomatik makinelerde halı yıkamanın avantajları nelerdir ?

Halı yıkama için firmamıza getirilen halılarınız farklı makinelerden geçmektedir. Yıkama sırasında bol su ve halı şampuan ile 24 adet fırçası bulunan yıkama makinemiz otomatik olarak çalıştırılarak halının her noktasında temizlik görevi üstlenmektedir. Elde halı yıkamak istediğinizde tek bir fırça ile saatlerinizi alabilen ve istenilen verimi sağlayamadığınız halı yıkama işleminde çoklu fırça yardımıyla halının her noktasında aynı anda bir temizliğin başlamasına olanak sağlıyoruz. Tekonoloji harikası otomatik halı yıkama makinesinde halınızın yıkanması esnasındaki kirli su temiz suya dönüşene kadar yıkama işlemine aralıksız devam etmektedir. Buradaki amaç ise farklı niteliklerde kirlenme oranına sahip olan halıların tertemiz bir şekilde amacına ulaşarak yıkanması sağlanmasıdır.

Yıkama işlem sırası nedir ?

İstanbul Ataşehir halı yıkama her biri farklı işleve sahip 3 ayrı otomatik makine aracılığı ile halılarınızın temizliğini sağlamaktadır. İlk olarak toz alma makinesine alınan halılarınızın dipten yüzeye makine yardımı ile tozu alınarak yıkamaya hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Yıkama işleminin verimli geçmesi açısından önemli olan toz alma sayesinde su ile temas eden halılarınızdaki toz zerrecikleri halı ipliklerine yapışmadan kolayca çıkabilecektir. Hemen ardından yıkama makinesinde tertemiz ve lekeden eser kalmayana kadar yıkanan halılarınız son olarak suyu alınmak üzere başka bir makineye yerleştirilir. Suyunun da alınması ile çok daha kolay ve hızlı bir şekilde kuruması halılarınızı kısa sürede kullanabilmenize olanak sağlamaktadır.

Halıları açık hava damı kurutuyorsunuz ?

Açık havada kuruyan halıların çevresel faktörlere bağlı kalarak ıslakken tozu yeniden içine hapsedeceği düşünülerek halılarınız için geniş bir alan olarak kapalı bir ortamda özel klimalı odalarda kurumasını sağlıyoruz. Bu sayede hiçbir toza maruz kalmadan kuruyan halılarınızın temizliğine dair hiçbir şüpheniz kalmayacak. Tamamen nezih bir ortamda yıkama ve kurutma işlemi gerçekleştirilen halılarınız son kontrolleri de yapıldıktan sonra artık paketlemeye hazır hale getirilerek servis departmanına aktarımı sağlanır.

Ataşehir halı yıkama hizmetlerinden ne zaman ve nasıl faydalanabilirim ?

Hizmetlerinizden faydalanmak için yalnızca firmamız müşteri danışmanları ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Bir telefonunuzla adresinizden alınan halıların yıkama ve temizlenme sonrası yine servis personellerimiz tarafından adresinize bırakılmaktadır. Her halı yıkama ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılamanızı amaçlayan firmamız tüm yıl boyu sizlere hizmet vermektedir. Diğer firmaların verdiği hizmetlerde yalnızca halı yıkama sezonunun açıldığı yaz aylarında hizmet almanız mümkün olacaktır.

Ataşehir halı yıkama tüm bu kısıtlamaları ortadan kaldırarak dilediğiniz zaman hizmetlerimizden faydalanma olanağını sizlere sunmaktadır. 08.00 ve 21.00 saatleri arasında sizler de müşteri hizmetlerimizi arayarak sipariş kaydınızı dilediğiniz an bırakabilirsiniz.

ataşehir semt listesi

Halılarımı ne sıklıkta yıkatmam gerekir ?

Ev veya iş yerinizin halısını kullanım alanına göre yıkatmanız gerekir. Evlerinizde kullandığınız halılarınızı yılda en az 1 kez yıkatırken iş yerinde kullandığınız halılarınızı yılda en az 2 kez yıkatmanız doğru olacaktır. Günün hemen hemen tümü iş yerinde geçtiği düşünülürse halının kirlenme oranı işletmeyi kullanım yoğunluğuna göre evlerde kullanılan halılara bakıldığında daha yüksek olacaktır. Hem sağlığınız açısından hem de mekanın şık ve estetik görünümü açısından dekorasyonun önemli bir parçası olan halılarınızı periyodik aralıklarda yıkatmanız doğru olacaktır.