06 May

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe halı yıkama yeri deneyimli çalışanları ve teknolojik ekipmanları ile hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Halılarınız evinizde alınır, firmamız bünyesinde temizlenir, kurutulur ve evinize teslim edilir.
Peki, halılarınız nasıl temizleniyor.

maltepe halı yıkamaEvinizden teslim aldığımız halılarınızı maltepe halı yıkama firmamıza götürüyoruz. Firmamıza ilk giriş yapan halılar önce sade su ile kısmen tozlardan arındırılır. Daha sonra halılar halı şampuanı kullanılarak sadece bu işle görevlendirilmiş personeller tarafından temizleme işlemine devam edilir. Daha sonra durulanan halılar kurutma ünitesine alınır ve mevsime göre güneş alan bölgelerde dinlendirilir. Bazı halılar vardır, diğer halılara çok daha dikkat edilmesi gerekir. Bu halılar yıkanırken yapısı ve türüne göre özel şampuanlar kullanılır. Biz bunun bilincinde olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Halılar neden bu kadar önemli?

Halılar yapıları gereği bünyesine toz, ekmek kırıntıları, ölü deri parçaları, tırnak parçaları ve benzeri maddelerin girmesine izin verir. Bu maddeler ise mite, alerjen ve bakterilerin üremesi için yeterli olacak kadar besin anlamına gelmektedir. Her hareket ettiğinizde bu mite alerjenler ve bakteriler toz parçacıkları ile birlikte uçuşarak solunum yolu vasıtası ile ciğerlerinize kadar ulaşır ve bu sizin çeşitli hastalıklara yakalanmanıza sebep olur. Buna çözüm olarak çok fazla ürün piyasaya çıkarıldı ancak hiç biri gerekli olan temizliği sağlayamadı.

Bunun çok az yolu var bunlardan biri evde kendi imkanlarınız ile halılarınızı yıkamak ki bu sadece sizin içinizi rahatlatmaktan başka bir işe yaramaz. Neden derseniz, ev ortamında halının yıkanması gereken ortam ve teknolojik makineler yoktur. Diğer yol ise halı yıkamak için kurulmuş maltepe halı yıkama fabrikamız sizin için halılarınızı yıkamasıdır. Bu yok daha zahmetsiz ve daha etkilidir. Çünkü halılarınızı özel şampuanlar ile teknolojik makineler ile yıkıyoruz ve evinize teslim ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir