06 May

Kozyatağı Halı Yıkama

Kozyatağı halı yıkama firmasının İstanbul da faaliyet vermesi bu firmalara olan ihtiyacın ve güvenin önemli bir göstergesidir. İnsanımız artık halı yıkama işini üstlenmek yerine halı yıkama fabrikalarına güvenmeyi tercih etmektedir. Bu firmalar halıları garantili olarak yıkamaktadır. Bu sayede halılarını temizletmek isteyen vatandaşlar gözü arkada kalmaksızın yıkatma deneyimi elde etmektedir. Halı yıkama fabrikaları ayrıca sağladığı ücretsiz halı taşıma servisi sayesinde zaman kaygısı olan müşterilere ciddi destek sağlamaktadır. Kozyatağı halı yıkama fabrikasında ayrıca battaniye ve yorgan gibi eşyaların da temizliği sağlanmaktadır. Bununla beraber koltuk temizliği ve döşeme temizliği gibi yıkama işleri de halılardan bağımsız olarak temizlenmekte ve etkin bir temizlik sağlanmaktadır.

kozyatağı halı yıkama

Evlerin temizliğinde halıların temizlenmesi çok önemli bir yere sahiptir. Halı yıkama işlerinde firmaların önemsediği konulardan birisi de hijyen olmalıdır. Firmamızda tüm hijyen kuralları sonuna kadar sağlanmaktadır. Halı temizliğinde izlenen metotlara bakıldığında halıların çeşitlerine göre farklı yıkama metotları uyguladığımız görülecektir. El dokuma halıları ve buna benzer hassas dokuması olan halıların yıkanmasında klasik sanayi tipi halılardan farklı yıkama metotları uygulanmaktadır.

Firmamızda bu sanayi tipi halılar üst düzey özelliklere sahip halı yıkama makineleri ile yıkanmakta iken diğer hassas halılar klasik yıkama metotları kullanılarak yıkanmalıdır. Bu yöntemlerde klasik fırçalar ve sabunlar ile tazyikli su kullanılmalıdır. Böylece halıların tahrif olmasının önüne geçilir ve daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır.

Bir düşüncede “Kozyatağı Halı Yıkama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir