06 May

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy halı yıkama alanında hizmet vermekte olan çok sayıda firma vardır. Bu firmalar sayesinde etkili bir halı yıkama deneyimi elde etmek mümkün olmaktadır. Halıların temizliğinde kullanılan üst düzey donamlı makinelerimiz sayesinde halılar etkin bir şekilde temizlenmektedir. Halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra ayrıca firmamızda halı tamiri gibi hizmetler de verilmektedir. Halı tamirinden kasıt halıların çeşitli yerlerinde meydana gelebilen yırtılma aşınma ve sökülmelerdir.

Bu gibi durumlarda halı yıkama firmamız kullanıcılara büyük hizmetler sağlamaktadır. Kadıköy halı yıkama firmamızda özellikle el dokuma halıları için gerekli olabilecek tamirat işlemleri sağlanmaktadır. Halı temizliği de bu gibi halılarda tamirat işlemleri tamamlandıktan sonra sağlanmakta uzun ömürlü bir kullanım sağlanmaktadır.

kadıköy halı yıkama

Fabrikamız da her çeşit halılar için çeşitli yıkama metotlarının uygulanması halıların daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Temizlik şirketimizde ayrıca koltuk ve battaniye gibi ürünlerin temizliği de ileri teknoloji makineler ile sağlanmakta ve kaliteli bir temizlik sağlanmaktadır. Yıkama makineleri ile halılar mikroplardan arındırılır ve halıların daha sağlıklı bir hale gelmesi sağlanmaktadır. Halı temizleme şirketimizde bunun yanı sıra ev ve ofis temizliği hizmeti de verilmektedir. Halıların yıkanmasında halı yıkama kadıköy firmamız isteğe bağlı olarak çamaşır suyu da kullanmaktadır. Ancak çamaşır suyu yeni halılarda kullanılmaz. Çünkü halı yıkamada çamaşır suyu kullanmak halıların yıpranmasına yol açarak halıları daha dayanıksız hale getirebilir ve ömrünü de azaltması mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir