Halı Yıkama

Halı Yıkama firmamız profesyonel bir hizmeti almanın rahatlığını yaşamanızın yanı sıra zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayan bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Ayıca zahmetsizce alacağınız hizmetlerimizde artık günlerce halılarınızı yıkayıp kurutma derdinde ve sağlığınızla ilgili problemler yaşamanızdan sizleri alı koyuyoruz. Saatlerce halı yıkama işlemi için uğraşırken ıslanan ayaklarınız pek çok hastalığın da kapılarının aralanmasına neden olabilecektir.

Romatizmal ağrılar yaşamanızın yanı sıra günlerce sürecek bir yorgunluk hissi de veren halı yıkama zor ver zahmetli bir iş olacağı gibi çalışma saatlerinizde verim düşüklüğü yaşamanıza da neden olabilecektir. Bu nedenle sizler de Ataşehir halı yıkama ihtiyaçlarınızı firmamız aracılığı ile karşılayabilirsiniz. Otomatik makinelerde halılarınız yüzeysel değil derinlemesine bir yıkama işlemi ile tertemiz olacaktır. Profesyonel bir hizmeti alacağınız firmamızda halılarınızın yıkanması için kullandığımız Era 111 halı şampuanı halılarınızın türü ne olursa olsun halı renginin çok daha canlı ve parlak görünmesini de sağlayacak ve halılarınız yeni gibi görünecek.

öncesi sonrası halı yıkama

Era 111 halı şampuanı kullanıyoruz

Halınızın üzerine dökülen çay, kahve, ketçap, şarap lekesini ne kadar kendi yöntemlerinizle temizlesenizde lekeler halınızda kalacaktır. Aktif köpük formülasyonu ve boraks çiçeri ile güçlü bir leke çıkarma özelliğine sahip halı şampuanı halınızda ki çay lekeleri başta olmak üzere derinlemesine bir temizlikle halınızda ki en inatçı lekelerin bile kolaylıkla çıkarak tertemiz görünmesine olanak sağlamaktadır.

Zararlı hiçbir katkı maddesi içermeyen ve sağlığınıza karşı büyük bir duyarlılıkla imal edilen ürün kullanımını tercih eden firmamız etkisi ve doğallığı kanıtlanmış Era 111 halı şampuanını tercih ederek hem halınızın temizliğinin garantisini vermekte hem de halılarınızı sağlıkla güven içerisinde kullanımınıza olanak sağlamaktadır.

ilgili diğer makalemiz :  el dokuma halı yıkama