06 May

Çekmeköy Halı Yıkama

Çekmeköy halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı profesyonel hizmet çerçevesinde yıkıyoruz. Sürekli kullanılmakta olan halılar, üzerinde biriken bakteriler ve tozlar nedeniyle birçok hastalığa sebep olmaktadır. Halıların temizliği için bayanlar evlerde birtakım yıkama işlemleri gerçekleştirseler de bu yıkamalarda derinlemesine temizliğin sağlanmadığını söyleyebiliriz. Bu nedenle halı yıkama konusunda müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyor ve halılarınızı derinlemesine yıkıyoruz.

çekmeköy halı yıkamaİstanbul’da birçok halı yıkama şirketi bulunmakta. Ancak bu şirketlerden hangilerinin kaliteli hizmet sağladığını anlamak ise biraz zor. Bu şirketlerin arasından sıyrılmayı başaran halı yıkama Çekmeköy şirketimize halılarınızı yıkatmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilir ya da sitemizde yer alan telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. İletişime geçtikten kısa süre içerisinde adresinize ekibimiz gelir ve halınızı aracımıza yükler.

Adresinizden almış olduğumuz halılar fabrikamıza getirilir, uzmanlarımız tarafından türlerine göre sınıflandırılır ve toz alma işlemi uygulanır. Toz alma işleminin ardından ise halı yıkama işlemleri başlar. Halılarınız tam otomatik halı yıkama makinemizde ERA 111 şampuan ile el değmeden çift taraflı olarak yıkanır. Yıkama işlemlerinin ardından halılarınız özenle kurutulur ve testlerden geçirilerek paketlenir. Paketlenen halılarınız ise ücretsiz olarak evlerinize servis edilir.

Şirket olarak, Çekmeköy halı yıkama fabrikasında hiçbir kimyasal maddenin kullanımına izin vermiyoruz. Halılarınızı yıkarken insan ve çevre sağlığına duyarlı biçimde hareket ediyoruz. Bu duyarlılığımızın yanı sıra halılarınızı kaliteli hizmet, uygun fiyat anlayışıyla yıkıyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir