06 May

Çamlıca Halı Yıkama

Temizlenecek nesne her ne olursa olsun, yüzeysel yapılan bir temizlik çok da sağlıklı bir temizlik olmayacaktır. Temizlenen nesnede eğer alt katmanlarda herhangi bir kir veya kalıntı varsa bunlar nesneden uzaklaştırılamadığı için nesne kirli kalır. Bu yüzden temizlik yapılırken derinlemesine bir temizlik şarttır.

 

çamlıca halı yıkamaEvimizin güzide eşyaları olan halılarda da aynı durum vuku bulmaktadır. Halılar ipliklerden oluşan yapısı itibari ile bir derinliğe sahiptir. Bu derinliğin alt kısımları üst kısımlara göre daha kirlidir. Üst yüzeyde bulunan kirlerin alınması ile halınız temizlenmiş sayılmaz. Alt kısımların da bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Dipten uca temizlik

Çamlıca Halı temizliği halının ipliklerden oluşan katmanlı yapısı itibari ile büyük bir özveri gerektirir. Bu temizlik sırasında her tabakanın aynı özenle temizlenmesi gerekir. Bu nedenden ötürü işlemi yapan kişinin de bu konuda bilgili ve deneyimli biri olması gerekir. Kişi, ne kadar tecrübeli ise yapacağı temizlik de bir o kadar kaliteli ve hassas olacaktır. Ancak yeterli deneyime sahip olmayan bir kişinin yapacağı temizlik sırasında bazı yerleri unutacak ve o bölgenin kirli kalmasına neden olacaktır.

Aradığınız kişi biziz

Fabrikamız çalıştırdığı bilgili ve deneyimli ekibi ile çamlıca halı yıkama konusunda uzman bir markadır. Kullanılan otomatik makinalar sayesinde insan hatasına yer verilmemekte ve halılarınız dipten uca en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir. Bu sayede tertemiz olan halılarınızın üzerinde güvenle ailenizle vakit geçirebilirsiniz.

Sizden gelen halılar önce halıların en büyük düşmanı olan tozlardan arındırılır. Tozu alınmadan temizleme işlemine tutulan bir halı, yıkanma esnasında tam anlamıyla temizlenmiş olmaz. Halı cinsine göre en uygun halı yıkama işleminin ardından suyu sıkılan halılar özel ortamlarda kurutularak paketlenir ve şirketimize ait servis araçları ile evinize kadar teslim edilir.      

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir