11 Şub

Bostancı Halı Yıkama

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı bir mahallae olan Bostancı’da hizmet sektörüne dair aradığınız en kaliteli hizmetleride ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Bostancı halı yıkama sizlere profesyonel bir hizmet sunarak faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Geniş çaplı arge çalışmalarımız sonrası müşteri şikayetlerinin ve ihtiyaçlarının derinlemesine araştırılarak artık halı yıkamada eski usül yötemleri geride bırakarak son derece kusursuz bir hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız sizlerin tercihleriyle daha da büyümektedir. Genişleyen hizmet alanımızda konusunda uzman ve halı yıkama işlemlerinde gerekli tüm eğitimleri almış personellerimizin de sayısı giderek artmaktadır. Bu sayede en kaliteli hizmeti firmamızdan mümkün olan en kısa sürede almanızı sağlıyoruz.

bostancı halı yıkama

Yaşam standartlarını yaşadıkları çevreye uyumlu olarak her geçen gün biraz daha ilerilere taşıyan bireyler çeşitli ihtiyaçlarını da hizmet sektöründen karşılamaya yönelmektedir. Halı yıkamanın zor ve zahmetli olduğu düşünüldüğünde evinizin tüm halılarını yıkamak ardından kurumasını beklemek uzun zaman alan ve gerek işinizde gerekse evinizde vakit kaybına yol açan nedenlerdir. Ayrıca iş yerlerinde de kullanılabilen halıları yıkama derdiyle uğraşmak, nerede yıkayacağını düşünmek işlerinizin de aksamasına nedeno labilecektir. Yalnızda yaz aylarında hizmet veren firmaların çok daha üstünde bir hizmeti almanızı sağlayacak olan firmamız semtte yaşayan tüm bireylerin gerek ev gerekse ofis halılarını itina ile otomatik makinelerde yıkayarak temizlenmesini sağlamaktadır.

Özellikle yaşam alanlarında küçük çocuğu olanların, astım hastası ve evlerinde yaşlı kişiler bulunan ailelerin dikkat etmesi gereken halı temizliği oldukça önemlidir. Her ne kadar kullanım sırasında elektrik süpürgeleriyle halılar temizlenmeye çalışılsa da gerek evsel gerekse çevresel faktörlere bağlı olarak oluşan tozlar halınıza yapışarak zamanla diplere doğru çökmesine neden olabilecektir. Böylelikle biriken toz zerrecikleri dikkat edilmediği takdirde bakteri oluşumuna elverişli bir ortam hazırlayabilir ve sağlığınızın tehlikeye düşmesine neden olabilir.

Ayrıca evlerinizin kış dekorasyonunda önemli bir paya sahip olan halılarınızı gerek mobilyalarınızla gerekse ev eşyalarınızla kullanarak mekanda şık ve estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Mekanın atmosferini yansıtan halılarınız temizliğiyle de huzur verici bir ortam yaratılmasına katkı sağlayabilecektir. Hemen her açıdan düşünüldüğünde bütçenizden de tasarruf sağlayacağınız Bostancı halı yıkama ile profesyonel bir hizmetin en hızlı şekilde alınarak halılarınızı tertemiz bir şeklde kullanmanızın rahatlığını sizlere yaşatıyoruz.

Halılarımı daha önce başka firmaya yıkattım, temizlenmedi

Halılarınızı yıkatma ihtiyacınızda pek çok müşterimiz aynı problemleri dile getirerek çekimser davranabilmektedir. Diğer firmalara bakıldığında aldığınız hizmet yalnızca personel gücüne bağlı olarak yapılmaktadır. Halılarınızın yere serilerek personeller tarafında yıkanması sağlanmakta ve kurutma aşamasında açık havada bırakılarak kuruması sağlanmaktadır. Uygulanan bu yöntemi avde de yapabilirsiniz ancak hava şartlarının elverdiği ölçüde halılarınızın kuruması bazen günlerinizi alabilir. Ayrıca pek çok firma yıkama işleminde temizliğine nöem vermeden sadece su ile halılarınızın yıkanmasını sağlamaktadır. Kurutma işleminde zaten ıslak olan halılarınıza gelebilecek çevresel toz miktarı oldukça fazla olacaktır ve bu tozların halılarınıza yapışma ihtimali oldukça yüksektir.

Firmamız ayrıcalıklarında faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde tamamane nezih bir ortamda halılarınız otomatik makinede yıkanmaktadır. Usulüne uygun her biri farklı işlemden geçen halılarınızın temizleneceği garantsini Bostancı halı yıkama sizlere vermektedir. Kurutma işleminde de halı yıkamada olduğu gibi aynı titizliği gösteren firmamız geniş çaplı büyük bir klimalı odada profiller üzerine asarak halılarınızın kurtulmasını sağlamaktadır. Ayrıca yıkama sırasında kullandığımız doğal halı şampuanı halılarının tertemiz olmasına olanak sağlayacak niteliklerdedir.

Otomatik makinelerde halı yıkamanın avantajları

Halılarınız otomatik makinelerde yıkandığında çok daha kısa süren bir yıkama işlemi gerçekleşmektedir. Üç ayrı aşamada yıkanan halılarınız ilk olarak yıkama öncesi toz alma makinesine alınır ve yıkama işlemine geçilir. Yıkam işlemi sırasında özel olarak tercih ettiğimiz doğal içerikli Era 111 halı şampuanı ile bol su eşliğinde halılarınız otomatik makinenin 24 adet çoklu fırçası ile itina ile yıkanmaktadır. Temizlik garantili yıkama işleminde halılarınız şampuanın aktif köpük formülasyonu ile yeni gibi görünecek.

Era 111 halı şampuanı halımdaki lekeleri çıkarır mı

Güçlü boraks katkısı ile halıalrınzdaki lekelerde çok da etkili sonuçlar alacağımız halı şampuanı ile halılarınızı gördüğünüzde temizliğine size de şaşıracaksınız. Yaşam alanlarınızda halıalrınızı kullanırken yemek lekesi, yağ lekesi, çamur lekesi veya çay kahve lekesi kullanımlarınıza bağlı olarka kaçınılmaz olacaktır. Artık halılarınızı lekeler çıkmadığı için değiştirmeyi düşünmek veya üzerine farklı bir sergi sererek lekeleri kapatmaya çalışma yerine firmamıza göndererek güvenle lekesiz halılarınızı kullanabileceksiniz. Farklı özellikte etkiye sahip olan doğal halı şampuanı halılarınızın türü ne olursa olsun en inatçı lekelerde dahi muhteşem sonuçlarla karşılaşmanıza olanak sağlayacak. Ayrıca halızın renklerinde canlılık ve parlaklığı da ilk yıkama sonrası gözlemleyebileceksiniz.

Bostancı halı yıkama hizmetlerinden halılarımı yıkatmak için nasıl faydalanabilirim

Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan firmamız profesyonelliklerini daha da ilerilere taşıyarak memnuniyetinizin devamlılığını sağlamaktadır. Halılarınızın yıkanması için hiçbir zahmete girmeden firmamızla iletişime geçmeniz ve müşteri danışmanlarımızda hizmet sipariş kaydı bırakabilirsiniz. Anında servis personellerini adresinize yönlendiren firmamız Bostancı semtinin neresinde olursanız olun halı yıkama hizmeti vermektedir. Servis personellerimiz tarafından alınan halılarınız yıkanıp temizlenmesinin ardından yine servis personellerimiz tarafından kapınıza kadar getirilmektedir.

Yıkanan halı başına ne kadar ücret ödemem gerekiyor.

Halılarınızın metrekare cinsinden büyüklüğü veya küçüklüğü farklılıklar arz edecektir. Her müşterimizin bütçesine uygun metrekare cinsinden fiyat politikasıyla hizmet veren firmamız halı başına değil halılarınızın metrekare cinsinden ücrete tabi tutulmasını sağlamaktadır. Bu sayede küçük veya büyük halılarınız için aynı ücreti ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Ev veya iş yeri halısı olmasında fiyat fark ediyor mu?

Yaşam alanlarınıza bağlı olarak evlerinizde veya iş yerlerinizde kullandığınız halılarınız için fiyat farkı gözetilmemektedir. Metrekare cinsinden aynı fiyat politikasında evinizin veya iş yerinizin halılarını güvenle firmamıza yıkatabilirsiniz.

Ücreti ne zaman ödemem gerekir

Bostancı halı yıkama tarafından yıkanan halılarınız servis personellerimiz aracılığı ile adresinize teslim edilmek üzere getirildiğinde halı yıkama ücretini ödeyebilirsiniz. Sağladığımız kapıda ödeme kolaylığına ek olarak nakit ödeme yapabildiğiniz gibi dilerseniz kredi kartı ile de ödeme yapma şansına sahipsiniz.

Halılarımı teslim aldıktan sonra hemen kullanabilir miyim

Sizlere yılın her günü verdiğimiz hizmetlerimizde halılarınız dilerseniz ihtiyacınız halinde kış aylarında da yıkatabilirsiniz. Bu bağlamda firmamız ayrıcalığı ile yıkanan halılarınız kuruma işlemi sonrası konusunda uzman personellerimiz tarafından kontrol edildikten sonra paketlenmesi sağlanmaktadır. Dilerseniz halılarınızı tertemiz bir şekilde teslim aldığınızda hiç vakit kaybetmeden paketinden çıkarabilir ve dilediğiniz yere serebilirsiniz. Gördüğünüzde şaşıracağınız bir temizlik kalitelisinde güvenle tertemiz halılarınızı kullanabilecek ve yaşam alanlarınızın daha ferah olmasını sağlayabileceksiniz.

Sizler de hizmette kaliteyi ve güveni arayanlardansanız gönül rahatlığı ile Bostancı halı yıkama firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Her zaman halı yıkama ihtiyacınızda faydalanmak isteyeceğiniz hizmetlerimizde tüm çevrenize firmamızı tavsiye edebileceksiniz. Tertemiz ve lekesiz bir halı kullanımı artık hayal olmayacak. Halılarınız ister yünlü halı olsun ister antika niteliği gözetilmeksinizn tezih bir ortamda yıkanarak temizliği sağlanmaktadır.her türlü ihtiyacınızda arayabileceğiniz firmamız müşteri danışmanları bilmek istediğiniz tüm soruların da yanıtını sizlere verecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir